Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A XIII. Balaton kupa Nemzetközi Kézilabdatorna eredményei

2014.08.18-22

Helyezés B csoport B csoport különdíjak
I Jászberényi TF DSE legsportszerűbb csapat Mezőnagymihály
II NIKÉ SE Mesztegnyő gólkirály Gróf Alexandra - NIKÉ SE Mesztegnyő
III. Mezőnagymihály legjobb játékos Petrik Helga - Jászberényi TF DSE
    legjobb kapus Szemerszki Bianka - Mezőnagymihály
       
Helyezés C csoport C csoport különdíjak
I Jászberényi TF DSE legsportszerűbb csapat Mezőnagymihály KSE
II NIKÉ SE Mesztegnyő gólkirály Selever Maria _SK DIBROVA NIKÉ SE
III FH Kosice legjobb játékos Hajdú Henrietta - NIKÉ SE Mesztegnyő
IV SK DIBROVA NIKÉ SE legjobb kapus Kiss Virág - Jászberényi TF DSE
V. Balatonboglár    
VI. Mezőnagymihály KSE    
       
Helyezés D csoport D csoport különdíjak
I FH KOSICE legsportszerűbb csapat FHT KOSICE
II Jászberényi TF DSE gólkirály Fotulova Luiza - FHT KOSICE
III NIKÉ SE Osztopán legjobb játékos Csáki Lilla - Jászberényi TF DSE
    legjobb kapus Siber Stella - FHT KOSICE
       

 

A XII. Balaton kupa nemzetközi kézilabdatorna eredményei

                  2013.08.19-23 

 

Helyezés A csoport    
I Egerszegi Kézilabda Klub legsportszerűbb csapat Egerszegi Kézilabda Klub
II NIKÉ SE Fonyód    
    gólkirálynő Dudás Emese - NIKÉ SE Fonyód
Helyezés B csoport legjobb játékos Kulcsár Ivett - Mezőnagymihály KSE
I Mezőnagymihály KSE    
II Dunakeszi Kinizsi USE legjobb kapus Szili Dóra - Egerszegi Kézilabda Klub
Helyezés C csoport    
I Kanizsai DSE Siklós legsportszerűbb csapat Csákvár
II Csákvár gólkirály Afentáler Sára - Kanizsai DSE Siklós
III FHT KOSICE legjobb játékos Bila Daniela - FHT KOSICE
IV NIKÉ SE Mesztegnyő legjobb kapus Hibácska Blanka - Csákvár
V Mezőnagymihály KSE    
Helyezés D csoport legsportszerűbb csapat NIKÉ SE Mesztegnyő
I Csákvár - Pázmánd gólkirály Gróf Barbara - NIKÉ SE Mesztegnyő
II NIKÉ SE Mesztegnyő legjobb játékos Kovács Barbara - Csákvár - Pázmánd
III NIKÉ SE Kárpátalja legjobb kapus Dan Alina - NIKÉ SE Kárpátalja
Helyezés E csoport    
I UHK KREMS AUSZTRIA legsportszerűbb csapat Dunakeszi Kinizsi USE
II Dunakeszi Kinizsi USE    
III Egerszegi Kézilabda Klub gólkirály Huber Philip - UHK KREMS Ausztria
Helyezés F csoport legjobb játékos Bauer Georg - UHK KREMS Ausztria
I UHK KREMS AUSZTRIA    
II Dunakeszi Kinizsi USE legjobb kapus Gaál Gergő - Egerszegi Kézilabda Klub

 

A XI. Balaton kupa Nemzetközi Kézilabdatorna eredményei

2012.08.19-23

Helyezés B csoport legsportszerűbb csapat Mezőnagymihály
I HRK KOSACA gólkirálynő Demeter Orsolya - Mezőnagymihály
II FKC VÁRPALOTA legjobb játékos Dea Vukovic - HRK Kosaca
III MEZŐNAGYMIHÁLY KSE legjobb kapus  Németh Fanni- Mezőnagymihály
       
Helyezés C csoport    
I BALATON KC legsportszerűbb csapat Mesztegnyő
II KANIZSAI DSE SIKLÓS gólkirálynő Tarján Dóra - Dunakeszi Kinizsi USE
III DUNAKESZI KINIZSI USE legjobb játékos Dudás Emese - Balaton KC
IV MEZŐNAGYMIHÁLY KSE legjobb kapus Leiner Bernadett - FKC Várpalota
V HRK KOSACA    
VI BALATONSZÁRSZÓ    
VII FKC VÁRPALOTA    
VIII MESZTEGNYŐ KSE    
       
Helyezés CSZ csoport    
I FKC VÁRPALOTA    
II FHT KOSICE    
III MESZTEGNYŐ KSE    
       
Helyezés E csoport legsportszerűbb csapat Budakalász MSE I.
I KREMS AUSZTRIA gólkirály Max Autherit - KREMS Asztria
II BUDAKALÁSZ MSE I. legjobb játékos Cseh Balázs - Budakalász MSE I.
III EGERSZEGI KÉZILABDA KLUB legjobb kapus Hegyi Csongor - Egerszegi KC
       
Helyezés F csoport    
I DUNAKESZI KINIZSI MSE legjobb játékos Szentes János - Budakalász MSE II.
II BUDAKALÁSZ MSE II. legjobb kapus Virág Gergely -  Dunakeszi

       A X. Balaton kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

eredményei 2011  

Helyezés B csoport
I MARCALI VSZSE
II BALATONSZEMES KSE
III MEZŐNAGYMIHÁLY
   
Helyezés C csoport
I MARCALI VSZSE
II SIKLÓS KANIZSAI DSE
III BALATONSZÁRSZÓ
   
B csoport
Gólkirály Markovics Rebeka -Balatonszemes
Legjobb mezőnyjátékos Mezőfi Brigitta - Marcali
Legjobb kapus Bán Farkas Dorottya - Marcali
Legsportszerűbb csapat MEZŐNAGYMIHÁLY
   
C csoport
Gólkirály Kuti Bettina - Marcali 
Legjobb mezőnyjátékos  
Legjobb kapus Gelencsér Titanilla - Marcali
Legsportszerűbb csapat Siklós Kanizsai DSE

 

 

A IX.Grand Gold – Balaton kupa Nemzetközi  Kézilabdatorna 
                                        eredményei 2010

 

 

Helyezés

A csoport

I

SIÓFOK

II

KADARKÚT

Helyezés

B csoport

I

KADARKÚT II.

II

BALATONSZEMES KSE

III

HRK KOSACA

IV

BALATON KC

V

MEZŐNAGYMIHÁLY

 

 

Helyezés

C csoport

I

MARCALI VSZSE

II

HRK KOSACA

III

CSÁKVÁR

IV

VÁC

V

KADARKÚT III.

VI

SZIGETSZENTMIKLÓS

VII

MEZŐNAGYMIHÁLY

Különdíjak

A csoport

Gólkirály

Mereti Éva Kadarkút

Legjobb mezőnyjátékos

Bozsovics Kíra Siófok

Legjobb kapus

Nagy Éva Siófok

Legsportszerűbb csapat

Siófok

B csoport

Gólkirály

Karsai Anna Kadarkút II.

Legjobb mezőnyjátékos

Dudás Krisztina Balaton KC

Legjobb kapus

Marta Gudej HRK Kosaca

Legsportszerűbb csapat

Kadarkút II.

C csoport

Gólkirály

Iván Emese  Szigetszentmiklós

Legjobb mezőnyjátékos

Szecsődi Laura Marcali VSZSE

Legjobb kapus

Németh Orsolya Csákvár

Legsportszerűbb csapat

 Vác

           A VIII.Grand Gold – Balaton kupa Nemzetközi  
                              Kézilabdatorna eredményei 2009

Helyezés A csoport
I. KISKUNHALAS
II. KADARKÚT
III. KISTARCSA KSC
versenyen kívül ÚJBUDA
Helyezés B csoport
I. SIÓFOK
II. KASSA
III. KADARKÚT
IV. KISTARCSA KSC
V. CSORVÁS
VI. MEZŐNAGYMIHÁLY
Helyezés C csoport
I. KASSA
II. DUNAKESZI
III. CSORVÁS
IV. BALATON KC
V. BALATONSZEMES
VI. MEZŐNAGYMIHÁLY
VII. BALATONSZÁRSZÓ
Helyezés D csoport
I. HAJDÚSZOBOSZLÓ
II. DUNAKESZI
III. BALATONSZÁRSZÓ
IV. BALATONBOGLÁR
A csoport
gólkirály Rácz Boglárka Kadarkút
legjobb játékos Szijjártó Szilvia Kistarcsa KSC
legjobb kapus Szalai Barbara Kiskunhalas
legsportszerűbb csapat Kiskunhalas
B csoport
gólkirály Schneider Éva Siófok
legjobb játékos Gyimesi Kitti Csorvás
legjobb kapus Csákova Simona Kassa
legsportszerűbb csapat Siófok
C csoport
gólkirály Sonja Simic Kassa
legjobb játékos Szenes Bettina Dunakeszi
legjobb kapus Anka Mercedes Balaton KC
legsportszerűbb csapat Kassa
D csoport
gólkirály Volentics Erik Dunakeszi
legjobb játékos Remenyik Zsolt Hajdúszoboszló
legjobb kapus Antóni Balázs Dunakeszi
legsportszerűbb csapat Balatonszárszó
Szakmai különdíj  
Zámbó Tibor Siófok /Mezőszilas/  
Horváth Zoltán Balaton KC /Balatonszentgyörgy/  
Virányi Gergely Kistarcsa KSC  
Mikulcza Gábor Balatonszárszó  
     

                            A VII.Grand Gold – Balaton kupa Nemzetközi  
                          Kézilabdatorna eredményei 2008

 

                                                B csoport
gólkirály SCHNEIDER ÉVA Mezőszilas 25 gól
legjobb játékos APKÓ RENÁTA Kistarcsa  
legjobb kapus MONIKA ILIC Katarina  
legsportszerűbb csapat MEZŐSZILAS    
                                                    C csoport
gólkirály SIMIC SONJA Kassa 43 gól
legjobb játékos PÖLCZ PETRA Vác  
legjobb kapus CITAKOVA DOMINIKA Kassa  
legsportszerűbb csapat MEZŐNAGYMIHÁLY II.    
                                                        E csoport
gólkirály PORDÁN GÁBOR Mezőszilas 29 gól
legjobb játékos VIDÁCS BÁLINT Budakalász  
legjobb kapus GULYÁS MÁTÉ Hajdúszoboszló  
legsportszerűbb csapat MEZŐSZILAS  

            

 

 

                              A V.Grand Gold – Balaton kupa Nemzetközi  
                          Kézilabdatorna eredményei 2006

 

Helyezés A csoport   Helyezés C csoport
I Katarina   I Pázmánd
II Tapolca   II Debrecen I
III Marcali   III Hajdúböszörmény
IV Budakalász   IV Siklós
V Kadarkút   V Debrecen II
VI Balatonszemes   VI Mezőnagymihály
VII Dunakeszi   VII Szigetszentmiklós I
      VIII Budakalász
Helyezés B csoport   IX Balatonszentgyörgy
I Siklós   X Tapolca
II Marcali   XI Karcag I
III Úrkút   XII Kassa
IV Katarina   XIII Balatonszárszó
V Mezőnagymihály   XIV Szigetszentmiklós II
VI Budakalász   XV Karcag II
VII Somogyvár      
VIII Tapolca   Helyezés F csoport
IX Balatonszárszó   I Balatonföldvár
      II Hajdúböszörmény
      III Osztopán
      IV Balatonboglár
 

Legjobb góllövők

A

Katarina Mikulic

Katarina

17

A

Annoh Dóra

Marcali

17

A

Zalatnay Eszter

Tapolca

17

BA

Kéri Alexandra

Úrkút

33

BB

Balázs Nikolett

Mezőnagymihály

33

C

Kuhinkó Vivien

Pázmánd

41

F

Papp Gyula

Balatonföldvár

41

Legjobb játékos

A

Bojtor Andrea

Kadarkút

B

Balogh Réka

Somogyvár

C

Pontyos Peggi

Tapolca

F

Menyhárt Máté

Balatonboglár

Legjobb kapus

A

Újlaki Anikó

Budakalász

B

Hrankai Regina

Marcali

C

Gerédi Anita

Szigetszentmiklós II

F

Tóth Levente

Hajdúböszörmény

Legsportszerűbb csapat

A

Tapolca

B

Balatonszárszó

C

Szigetszentmiklós II

F

Balatonföldvár

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.